82%

تبلیغات

چرا باماکوک:

باماکوک، جامعه مجازی آشپزی ایرانی (www.bamacook.com)، با هدف آموزش آشپزی توسط افرادی که به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای آشپزی می کنند به دیگران و به اشتراک گذاری تجربیات آشپزی با یکدیگر در اوایل سال 1392 راه اندازی شد. این سایت به عنوان بزرگترین پایگاه آموزش آشپزی که دستورات غذایی آن توسط اعضاء (شامل عموم مردم) تهیه شده است، به سرعت رشد کرده و محبوبیت بسیاری را در بین افراد به ویژه خانم ها کسب کرده است.

فیسبوک باماکوک (بانام بریونی):

در حال حاضر صفحه فیسبوک بریونی (https://www.facebook.com/beryooni ) دارای بیش از 30،000لایک بوده. فیسبوک بریونی دائما به روز می شود و می تواند نسبت به شناخته شدن محصولات غذایی نیز گام بزرگ و موثری برای تامین کنندگان این مواد و معرفی آنان بر دارد.

 

صفحه فیسبوک بریونی

باماکوک بر روی شبکه فیس بوک با نام بریونی جامعه ی آشپزی ایرونی یک گروه متشکل از 3300 نفر دارد که بسیاری از آنها سرآشپز های حرفه ای و مطرح شبکه های اجتماعی می باشند. سرآشپزان دستورات غذایی خود را در این گروه وارد می کنند و با یکدیگر وارد بحث و گفتگو در زمینه ها مختلف هنر آشپزی می شوند.

 

گروه بریونی در فیسبوک

اینستاگرام باماکوک:

باماکوک تنها به شبکه های اجتماعی سنتی مانند فیسبوک که بسیاری آن را از گذشته با لپ تاپ و کامپیوتر می شناختند اکتفا نکرده است و شبکه اجتماعی پرطرفداری چون اینستاگرام و تلگرام را که بسیاری افراد آن را بر روی اسمارت فون های خود و تبلت و غیره دارند نیز در دستور کار خود قرار داده است و برای پیج خود 6000 دنبال کننده دارد که سیر صعودی این افراد در این شبکه اجتماعی بسیار قابل ملاحضه می باشد.

 

سایت باماکوک:

سایت باماکوک دارای عضویت حدود 1800 نفر و بیش از 600 سرآشپزی که دستورات غذایی خود را در آن ثبت کرده اند می باشد.
تا این لحظه بیش از 1400 دستور غذایی و اطلاعات 400 ماده غذایی به همراه ارزش غذایی آنها در سایت ثبت شده است و سایت پویا همواره در حال اضافه شدن بر این تعداد می باشد که این خود در افزایش رتبه سایت موثر می باشد.
رتبه های بالا در نتایج موتورهای جستجو باعث شده تعداد بازدیدهای هدفمند سایت به طرز چشمیگری رشد داشته باشد. سایت باماکوک با بیش از 500 عبارت در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. در ماه گذشته حدود 168.000 بار در نتایج جستجو دیده شده که از این میان 20.000 نفر بر روی آنها کلیک کرده اند

 

 

 

انواع تبلیغات در سایت باماکوک:

با توجه به سرعت رشد بازدیدها و تعداد اعضا، وب سایت باماکوک، محل مناسبی برای تبلیغات به ویژه برای تولید کنندگان مود غذایی، فروشندگان لوازم آشپزخانه است، که بیشترین مخاطب آنها خانم ها هستند.

1.    تبلیغات بنری

 

 

 

 

 

 

 

 

*جایگاه بنر های B و DوF سایز به صورت تصادفی با بنر های همسان تغییر می کند .

2.    سایر خدمات مجموعه باماکوک:

•    انتشار ویدئوهای مشتریان (در سایت باماکوک، شبکه های اجتماعی و کلیه وب سایت های همکار)
•    انتشار نکات روز و سلامت در ارتباط با محصولات و خدمات مشتریان
•    معرفی سرآشپزها در بخش سرآشپز
•    پوشش خبری مشتریان از طریق ایمیل، خبرنامه، شبکه های اجتماعی باماکوک (بریونی)
•    رپورتاژ در صفحه رپورتاژ خبری در قالب یک صفحه اختصاصی نمایش داده می شود.
•    مشتریانی که دارای وب سایت نیستند می توانند در باماکوک صفحه اختصاصی ایجاد نموده و کار و حرفه خود را با در اختیار داشتن ادمین پنل مجزاء معرفی کند.

3.    پیشنهادات ویژه ما برای تولید کنندگان:

I.    اسپانسری شما  برای کل سایت و ارائه خدمات ویژه ما

1.    طرح اسپانسری جامع:

این طرح فقط به یک شرکت ارائه می شود، به این صورت که کلیه ی تبلیغات بنری در سایت حذف شده و به جز تبلیغات شرکتی که اسپانسری را بر عهده می گیرد، هیچگونه تبلیغ دیگری در سایت انجام نمی شود. با توجه به اینکه در این حالت کلیه هزینه ها از طرف اسپانسر تامین می شود، می تواند در طرح توسعه وب سایت نیز مشارکت فکری داشته باشد.

قیمت طی جلسات و مذاکرات تعیین می گردد

2.    طرح اسپانسری ماهانه:

این طرح نیز فقط به یک شرکت ارائه می شود، نام، لوگو و یا شعار تبلیغاتی شرکت شما در گوشه سایت قرار می گیرد که قابلیت کلیک بر روی آن در تمامی صفحات وجود دارد و بعد از کلیک مخاطب به صفحه یا وب سایت شما لینک می شود.

ماهیانه 700 هزار تومان

 

II.    درج نام محصولات شما  در دستور پخت سر آشپزها و تبلیغ ویژه محصول در تمامی متن ها نسبت به کلمه ای که نام محصول تولیدی شما می باشد.

لینک دادن اسامی مواد غذایی به وب سایت یا یک صفحه پروفایل شرکت تولید کننده

در این طرح نام تمام مواد غذایی که در صفحات جزئیات دستور غذایی وجود دارند به صورت لینک در می آید که با حرکت ماوس کاربر روی آن یک کادر باز می شود که لوگوی شرکت تولید کننده آن ماده غذایی به کاربر نمایش داده می شود و با کلیک بر روی آن به صفحه ای که حاوی معرفی آن شرکت است به کاربر نمایش داده می شود.
به طور مثال با حرکت ماوس کاربر بر روی کلیه کلمات "برنج" در دستورات غذایی سایت یک کادر نمایش داده می شود که در آن لوگوی شرکت شما نمایش داده می شود. با توجه به اینکه تعداد این کلمات در سایت بسیار زیاد است باعث می شود نام آن برند در ذهن بازدید کننده باقی بماند.

ماهیانه هر کلمه 300 هزار تومان

 

 
 

منبع :
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال
تبلیغات
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران اپلیکیشن پرسش از متخصص زنان دانلود